Apie mus

Nors esame ir maža komanda, tačiau turime sukaupę 20 metų patirtį interjero dizaino srityje. Sėkmingai įgyvendinti tiek komerciniai, tiek privatūs projektai JAV, Azijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Lietuvoje, leidžia mums pasidalinti savo patirtimi su kiekvienu iš Jūsų, bet ir  atidžiai įsiklausyti, ir išgirsti Jus. O svarbiausia visas žinias ir kūrybiškumą pritaikyti individualiai Jums, atsižvelgiant į Jūsų norus ir svajones.

Visuomet vadovaujamės principu – klientas kuria savo namus ar naują erdvę. Asmens gera savijauta prasideda nuo aplinkos ir jeigu ši aplinka jam sukelia geras emocijas, vadinasi pojūčiai yra teisingi. Juk nėra dviejų vienodų interjerų, jie tokie pat individualūs kaip ir žmonės. Nesvarbu ar tai komercinės patalpos ar miegamasis, ar Jūsų naujas būstas ar restoranas, grožio studija ar biuras, viešbutis ar parduotuvė, mes KMV DESIGN  Jums esame pasiruošę padėti. Mūsų komanda visada ieško bendradarbiavimo galimybių, kurios leistų mums būti kūrybingiems ir sukurti išskirtines erdves.

GIEDRĖ MILLER yra pagrindinė mūsų interjero dizainerė, dirbanti su KMV DESIGN nuo 2022 m. Baigusi Niujorko mados technologijų institutą, Giedrė geriausiai iš visų baigė savo klasę, dirbo svetingumo dizaino srityje „Tihany Designs NY”. 2012 m. Giedrė savo dizaino įgūdžius perkėlė į Prinstoną, Naujajame Džersyje, kur dirbo kurdama asmeninius gyvenamųjų namų, SPA centrų ir mažmeninės prekybos dizainus. Nuo 2016 m. Giedrė galėjo išplėsti savo projektavimo ir projektų spektrą už JAV ribų – nuo tada ji įgyvendino biurų ir studijų dizainą Londone, Anglijoje, ir gyvenamųjų namų dizainą Vilniuje, Lietuvoje.

Be projektavimo, Giedrė Miller Londono karališkajame koledže įgijo meno ir kultūros vadybos magistro laipsnį. Turėdama šį išsilavinimą Giedrė ne tik žino, kaip išnaudoti erdvę ir spalvas, bet ir kaip parinkti ir suderinti meno kūrinius ir paveikslus projektuojamuose interjeruose. Giedrė didžiuojasi savo gebėjimu kurti detalią erdvę, kuri dera ir atitinka kliento pageidavimus. Ji yra komandos žaidėja, todėl yra pasirengusi ir nori padėti įgyvendinti keikvieno kliento vaizduotę, pasitelkdama savo patirtį, plačias dizaino ir meno pasaulio žinias.

Paslaugos

MES ATIDŽIAI IŠKLAUSOME KLIENTUS IR JŲ VIZIJĄ PAVERČIAME NAUJA INTERJERO ERDVE.

Kiekvienas mūsų projektas kuriamas individualiai Jums, atsižvelgiant į Jūsų lūkesčius ir svajones.